Pozdrav kolege web developeri i dizajneri,
Zanima me kako u današnjem vremenu uspevate da dolazite do ozbiljnih klijenata, s obzirom na to da se sve češće susrećemo s praksom rada po veoma niskim cenama – ponekad čak i besplatno, u zamenu za "reklamu" ili "praksu".
Kako vi pristupate ovoj situaciji? Da li snižavate cene, birate da ne radite ispod neke cifre, ili ste našli druge načine da se izdvojite i zadržite vrednost svog rada?
Volela bih da čujem vaša iskustva, savete i pristupe. 🙂