Pozdrav za sve. Zanima me kako ste došli do prvog seo posla? Da li ste imali neki projekat koji ste radili za nekoga, da li možda vaš osobni projekat ili agencijski posao?
Ja sam sasvim slučajno dobio posao u firmi gdje sam radio u UK. U pitanju je bio webshop. Mogu reći da je dosta lakše da se pronađe posao tamo, a i veće je tržište. U međuvremenu sinu je otkriven dijabetes vratili smo se u Hrvatsku, nisu pristali na remote i evo već godinu i pol dana apliciram za poslove. Razmišljam i da izađem iz priče po pitanju seo. No, nebitno. Eto da čujem kako ste vi ušli u priču...