zdenga Da li je neko razvio bota za kupovinu tj pecanje Expired domena ? Gledam bugari i rumuni ubiše' po balkanu što se tiče hvatanja domena 🙂
Admin Ja sam pokušao ovo napraviti sa AI međutim to ne radi dovoljno dobro, odnosno, ne radi meni jer ja po vokaciji nisam programer. Neki programer bi to riješio bez problema.