Admin Evo da ja počnem: I ja i supruga godinama koristimo samo Xiaomi mobitele, trenutno imam Xiaomi RedMi Note 9 Pro. Sve ove godine (zadnjih 7 godina) nikada nisam imao problema sa Xiaomi. Što vi koristite i zašto?
SonGoku Uglavnom Android, samsung mi je od uvijek jedan od drazih. Nije neki high specs, bitno mi je samo da baterija traje dulje i da je ekran malo veci. Ali gledam da predjem na ios, samsung mi se dosta grije jos po ljeti u djepu jos gore 😃
Admin Samsung je (ne znam koji) imao jedan moj frend i uvijek je imao problema sa memorijom na njemu, ne znam kako je sada sa ovim novim modelima?
SonGoku Ma meni je okej, dosta su brzi, nemam problema s memorijom. Za ono sta meni treba su vise nego dovoljni, cak i gaming je okej. Koristim Samsung Galaxy A52 5g vec godinama. 300tinjak eura je kostao kada sam ga nabavio 😃
komentar POCO X5 Pro 5G Inače kući sve Xiaomi mobiteli. Imam i sat T-Rex koji bi trebao biti pod koncesijom Xiaomi ali to nisam siguran.